NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » FORUM WOLNE » TRAFFIC MANSOON PORADNIK! ZARABIAJ NA REKLAMIE!

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Traffic Mansoon Poradnik! Zarabiaj na reklamie!

traffic monsoon,reklama,zarabiaj,online,poradnik
  
tibiaots
09.06.2016 05:41:23
poziom 3

Grupa: Użytkownik

Posty: 168 #2293857
Od: 2013-11-6
Jak zarabiać z Traffic Monsoon kilka dolarów co miesiąc, kilkanaście dolarów lub nawet kilkaset każdego miesiąca?TYLKO ZAREJESTROWANI I ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY WIDZĄ LINKI » DARMOWA REJESTRACJAPo rejestracji otrzymamy link do aktywowania konta i można działać.

Rejestracja może być dokonana tylko z unikalnego IP, co oznacza, że, jeżeli rejestrujesz się np. w domu, to inny domownik nie może założyć konta wykorzystując ten sam IP . W przypadku założenia konta z tego samego IP, musisz się liczyć z tym, że strona zostanie zawieszona. Logować się na stronę można z różnych IP, jednak należy wiedzieć, że w przypadku, gdyby inna osoba chciała skorzystać z możliwości zalogowania się na swoje konto z tego samego IP, konto zostanie tymczasowo zablokowane. Dopiero po upłynięciu 24 godzin, konto zostanie odblokowane i powtórnie będzie możliwe logowanie.

W Traffic Monsoon nie musisz niczego kupować i sprzedawać!
Owszem, chcesz zarabiać więcej, to zaczniesz kupować tzw. AdPacki (paczki reklamowe) i na nich zarabiać, ale nie jest to konieczne, aby zarabiać na podstawowym poziomie i uczestniczyć w programie.
1. Zarabianie na Cash Link-ach

Zdecydowana większość ludzi, nie zarabia w biznesach typu MLM, programy partnerskie w ciągu pierwszego roku. Traffic Monsoon daje Tobie możliwości zarabiani W KAŻDEJ MINUCIE! Popularne zarabianie na oglądaniu reklam online. Wystarczy tylko sprawdzić czy są dostępne tzw. Cash Linki, czyli reklamy wyświetlane w Twoim profilu, trwające 4-20 sekund, na których zarabiamy 0.001-0.02 dolarów. Pojawiają się one każdego dnia, a my w czasie rzeczywistym, widzimy, ile zarabiamy po kliknięciu i powiększające się saldo do wypłaty.
trafficmonsoon cashlinki

Więcej informacji dotyczących zarabiania na CashLinkach
tm do wypłaty trafficmonsoon do wypłaty traffic monsoon wypłata bieżąca zarabianie przez internet trafficmonsoon
2. Zarabianie przez polecanie

Wiele firm oferuje swoim partnerom biznesowym, możliwość zarabiania poprzez promowanie ich usług. Rekrutując nowego Partnera, oferują niewielką prowizję, która jest wpłacana, jeżeli nowy partner dokona zakupu produktu lub usługi. W Traffic Monsoon jest inaczej! Ani Ty, ani Twoi Partnerzy nie muszą niczego kupować, abyś zarabiał!

Podobnie jak Ty, zarabiasz na Cash Linkach, oglądając reklamy, podobnie Twój partner, który zarejestrował się z Twojego polecania, będzie zarabiać oglądając reklamy. Ale co jest najważniejsze,

zarabiasz DODATKOWO taką samą prowizję, jaką Twój Partner!

Zarabiasz 100% tego, co zarobią Twoi poleceni z kliknięć w Cash Linki!

1 polecony zarabia 3$/m-c (ok. 11 zł) - dodatkowo zarabiasz 11 zł
2 poleconych zarabia 3$/m-c (ok. 11 zł) - dodatkowo zarabiasz 22 zł
5 poleconych zarabia 3$/m-c (ok. 11 zł) - dodatkowo zarabiasz 55 zł
10 poleconych zarabia 3$/m-c (ok. 11 zł) - dodatkowo zarabiasz 110 zł
30 poleconych zarabia 3$/m-c (ok. 11 zł) - dodatkowo zarabiasz 330 zł

A jeżeli masz jeszcze więcej poleconych? Mając dobrych 2-3 poleconych, praktycznie nie musisz już kilkać w Cash Linki i skupić się wyłącznie na dodatkowych możliwościach zarabiania.
3. Zarabianie na kupowaniu AdPack-ów

Aby zarabiać z RevShare (podział zysków) należy zakupić udział (pakiet AdPack) za 50$, który zawiera 20 kredytów Pey-Per-Click oraz 1000 punktów Wymiany Ruchu. Aby zostać zakwalifikowany do podziału zysków, należy każdego dnia wyklikać minimum 10 reklam z Wymiany Ruchu. Pozostając aktywnym każdego dnia, otrzymujesz zwrot z zakupu AdPack w wysokości 55$ za każdy pakiet. Czyli po 55 dniach zarabiasz 5$. Kupując 1 AdPack codziennie przez 55 dni pojawia się 1$, czyli po 50 dniach masz zwrot z inwestycji, a następne 5 dni zarabiają na prowizji.

W każdym momencie pieniądze można wypłacić. Nawet dokonywać wypłat kilka razy dziennie.

Mało?

Kupując 2 AdPacki (100$) po 55 dniach masz 10 dolarów zysków (plus zwrot 100$). Wciąż mało? Kupując 5 AdPacków (250$) po 55 dniach masz 25$, czyli każdego dnia pojawia się na Twoim koncie 5$. Po 10 dniach masz już 50$ (8% z pieniędzy, które wyłożyłeś na zakup reklamy). W tym momencie możesz zakupić kolejnego AdPacka i na nim zarabiać lub np. wypłacić te pieniądze. Przypuśćmy, że dokupiłeś kolejnego, czyli posiadasz już 6 AdPacków. Na Twoje konto wpływa zatem po 6$ dziennie. Jeżeli osiągniesz kolejne 50$, to podobnie, jak wyżej, możesz dokupić kolejnego AdPacka. Będziesz miał już 7 "paczek" i wpływy na poziomie 7$ dolarów dziennie. A jeżeli będziesz dalej kupować, to przy 10 AP wpływy dzienne będą na poziomie 10$, przy 14 - 14$, 20 - 20$, itd. Każdy AdPack wygasa po 55 dniach, po osiągnięciu 55$.
4.Reklamowanie swoich usług, produktów, stron internetowych

Korzystając z Wymiany Ruchu możesz dodatkowo reklamować swoją
STRONĘ INTERNETOWĄ, PROGRAMY PARTNERSKIE, MLM, sprzedaż na ALLEGRO, określony PRODUKT LUB USŁUGĘ, pozyskiwać nowych POLECONYCH do swoich programów
Zarówno ZA DARMO, jak i kupując płatną reklamę.

Za darmo - Wystarczy tylko uzbierać KREDYTY z oglądania reklam i przypisać je do strony internetowej, którą chcesz promować.

Sprawdź tutaj:
Instrukcja Dodawania Stron Internetowych
bezpłatnie możesz promować, aż 15 stron i różnych projektów!

Płatne - wykupując płatną reklamę, w zależności od liczby kliknięć i jej formy, zakresu geolokalizacji (wyświetlanie regionalne czy światowe) jest ona już dostępna od 5$.
PODSUMOWANIE

Dlaczego TrafficMonsoon? Korzystając z Traffic Monsoon, możesz klikać w Cash Linki i zarabiać bez jakiejkolwiek inwestycji, promować i polecać TM i zarabiać dodatkowo na poleconych, zarabiać na AdPackach oraz reklamować swoje usługi.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zakwalifikować się do dzielenia z zysków uzyskiwanych przez firmę z reklam, to obejrzenie minimum 10 reklam dziennie w "surfingu" (wymianie ruchu).

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » FORUM WOLNE » TRAFFIC MANSOON PORADNIK! ZARABIAJ NA REKLAMIE!

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo oraz promuj się w katalogu

randki | własny sklep internetowy | ogłoszenia towarzyskie | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta